Ми на Міжнародному промисловому форумі у Києві 2017

Студенти ФМТ та викладачі кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин та  кафедри технології машинобудування 22 листопада відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі у м. Київ. Даний форум є найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики та входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI — Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

На Промисловому форумі представили свої інноваційні проекти та новітнє обладнання світові машинобудівні бренди: оброблювальні центри з числовим програмним керуванням, обладнання для лазерної та плазмової порізки матеріалів, піднімально-транспортне та складське обладнання, різальний та вимірювальний інструменти, промислові роботи, гідравлічні, пневматичні, серво-, електроприводи, системи ЧПУ, СAD/CAM/CAE системи тощо. У форумі взяли участь відомі виробники та дистриб’ютори з більш, ніж 40 країн світу в т.ч. Швеції, Німеччини, Фінляндії, Швейцарії, Італії, США, Китаю. Дана виставка є однією з можливостей студентів ознайомитись із найсучаснішим обладнанням машинобудівної галузі.

Потім екскурсійна група вирушила до Національного музею Історії України у Другій світовій війні, в якому, зокрема, оглянула головну експозицію, виставку військової техніки, а також здійснила прогулянку центром столиці.