“Cкринька довіри” і протидія зловживанням

«Скринька довіри» функціонує на основі Положення про функціонування у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя «Скриньки довіри», телефонної лінії «Телефон довіри» та офіційної електронної поштової скриньки «Електронна скринька довіри». Наказ № 4/7-570 від 24 травня 2023

«Телефон довіри» функціонує в робочий час за номером 51-97-40 (внутрішній 25-10).
Е-пошта функціонує цілодобово: korupcia_stop@tntu.edu.ua.

Скриньки розміщено в приміщенні ТНТУ за адресами:

• м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус 1, 1 поверх;
  • м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус 2, 1 поверх;
  • м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46, корпус 7, 1 поверх.

Порядок опрацювання звернень

Інформацію із «Скриньки довіри» вилучає відповідальна особа щопонеділка – уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції.

Інформацію, що надходить у «Скриньку довіри», телефоном, чи е-поштою обов’язково реєструєть в «Журналі реєстрації пропозицій, заяв і скарг».

Всю отриману інформацію використовують для подальшого зміцнення законності та запобігання діям, що мають ознаки корупційних правопорушень, дискримінації, булінгу, сексуальних домагань, інших протиправних дій, що порушують права і законні інтереси здобувачів вищої освіти, аспірантів та працівників університету а також для покращення роботи факультетів, кафедр, інших структурних підрозділів університету.

Приймання, реєстрація та розгляд інформації, що надходить, здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України та вищезазначеним положенням. Посадові особи університету, які забезпечують функціонування скриньок довіри та телефону довіри, використовують усі можливі засоби інформації з метою забезпечення широкого діапазону можливостей для зміцнення законності та запобіганню діям, які мають ознаки корупційних,  протиправних, таких, що порушують права і законні інтереси здобувачів освіти, аспірантів, працівників університету.