Найпоширені запитання

1. НАВІЩО ПОТРІБНА ОСВІТА?

Дослідження свідчать про те, що дорослі з відповідною освітою, які виконують інтелектуальні та складні роботи, щасливіші та більше контролюють своє оточення. Інакше кажучи, саме освіта дозволяє вибирати своє оточення і відсіювати “токсичних” людей. А впевненість, яку дорослі здобувають завдяки почуттю контролю, який забезпечує освіта, дозволяє цим дорослим здобути більше керівних посад і шукати влади протягом свого життя.

2. ТЕРНОПІЛЬ – ЦЕ СТУДЕНСЬКЕ МІСТО?

За даними журналу «Фокус», який ще у 2012 році провів дослідження за різними показниками щодо комфортного проживання для пересічного громадянина. Одним із показників була«Вища освіта», цю номінацію отримав Тернопіль. Індекс освітнього міста розраховувався на підставі кількості вузів третьої і четвертої рівнів акредитації, а також за співвідношенням студентів до загальної кількості постійних мешканців. Тернопіль отримав найбільше – 50 балів. За ним у рейтингу йшов Київ і Луганськ. А за інформацією видання “Тернополяни” у 2015 році у навчальних закладах Тернопільської області освіту здобували 41,6 тисяч студентів, з яких 33,5 тисяч приападало на Тернопіль, що склало 80,5% від загальної кількості усіх студентів краю. Навіть попри війну, кількість іноземних студентів щороку зростає.

3. ПРИЧИНИ ОБРАТИ НАВЧАННЯ САМЕ В ТНТУ?

Освіта в ТНТУ орієнтована на глобальні ринки світу. В ТНТУ проводиться підготовка фахівців на 4-ох факультетах за 32 спеціальностями,12 з яких мають особливу підтримку держави. Це означає кращі умови для можливості навчання за рахунок державного бюджету та збільшена стипендія. На факультеті ФМТ до якого належить кафедра ВІ особливу підтримку мають 7 спеціальностей:

  • 131 Прикладна механіка
  • 133 Галузеве машинобудування
  • 181 Харчові технології
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія
  • 208 Агроінженерія
  • 274 Автомобільний транспорт
  • 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

4. ЯКИЙ РІВЕНЬ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТЕРНОПОЛЯ?

Інституту суспільно-економічних досліджень, з посиланянм на 5 канал, провордив дослідження безпечних міст України. Дослідження проводилися за двома показниками: кількістю кримінальних злочинів та думкою мешканців регіонів щодо власної безпеки. До антирейтингу попали Запоріжжя, Кропивницький, Київ, Сєвєродонецьк та Миколаїв. А до п’ятірки найбільш безпечних міст України попали Хмельницький, ТЕРНОПІЛЬ, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ.

5. ЧИ ЗРУЧНО ДОЇЖДЖАТИ ДО ТЕРНОПОЛЯ?

ТЕРНОПІЛЬ має чудове розташування. Він розташований на перехресті шести обласних центрів Луцька, Львова, Івано – Франківська, Чернівців, Хмельницького, Рівного. З кожним з цих міст є пряме сполучення.

До плюсів варто віднести просторість місто і чисте повітря, низькі ціни на проживання, озеро в центрі міста.

6. ЯКІ ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ У ТЕРНОПОЛІ ТА ТЕРНОПІЛЛЯ?

На жаль у Тернополі збереглося небагато архітектурних споруд, адже місто було майже повнісю зруйноване під час Другої світової війни. Проте у місті є замок – фортифікаційна споруда в місті Тернополі в Україні, пам’ятка архітектури національного значення. Розташований у середмісті на східному березі Тернопільського ставу Також на теритрорії Тернопільської області розташовано найбільше старовинних замків та печер, зокрема до національного заповідника “Замки Тернопілля” належать 11 замків і замково-палацових комплексів у Збаражі, Вишнівці, Скалаті, Теребовлі, Чорткові, Підзамочку, Золотому Потоці, Кривче, Язловці, Скала-Подільській та Микулинцях. До більшості з них можна доїхати громадським транспортом.