Студентська олімпіада з дисципліни “Металорізальні верстати та системи”

22 квітня 2024 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі кафедри “Конструювання верстатів, інструментів та машин” відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади “Металорізальні верстати та системи”, в якій прийняли участь здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності 133 Галузеве машинобудування. Студенти підтвердили свій високий рівень теоретичної та практичної підготовки, особливо при вирішенні оригінальних проєктно-конструкторських завдань.

Всіх учасників олімпіади оргкомітетом відзначено грамотами за прийняту участь.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади “Металорізальні верстати та системи” стали:

Дипломом І ступеня нагороджено студента групи МВс-41

• ОЛІХОВСЬКОГО Володимира

Дипломом ІІ ступеня нагороджено студента групи МВм-51

• РАДЯ Андрія

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено студента групи МВм-51

• СЕВОСТЬЯНІХІНА Віктора

Вітаємо переможців та всіх учасників, бажаємо творчих здобутків, міцного здоров’я та мирного неба!

Талановита молодь – майбутнє процвітаючої та вільної України!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!!!