Практика на верстатах з ЧПК

Згідно умов договору про співпрацю між ТНТУ і одним із промислових підприємств Тернополя та з метою кращого засвоєння дисциплін «Процеси виготовлення машин» та «Експлуатація, технічний контроль та ефективність машин» студенти-бакалаври груп МВ-41 та МВс-41 проходять практичну підготовку на сучасних верстатах з ЧПК. Програма підготовки передбачає вивчення процесу обслуговування та налагоджування металообробного обладнання, а також вивчення нових технологій виготовлення деталей машин. Дана програма підготовки стане базою для вивчення дисципліни «Програмування на верстатах з ЧПК» у наступному семестрі.

Розвиток дружніх відносин між кафедрою конструювання верстатів, інструментів та машин та промисловими підприємствами Тернополя стає доброю традицією і закладає міцний фундамент у підготовку фахівців.