Конференція присвячена пам’яті та 70-й річниці від дня народження проф. Дубиняка С.А.

Міжнародна науково-технічна конфереція «Проблеми сучасних технологій виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком»

ALF_0661-min

19-21 грудня на базі ТНТУ відбулась Міжнародна науково-технічна конфереція «Проблеми сучасних технологій виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком» присвячена пам’яті та 70-ій річниці з дня народження проф. Дубиняка С.А.

На конференції розглядались питання,  які ознайомили молодих вчених і спеціалістів із сучасними досягненнями в технології виготовлення і надійності передач з гнучким зв’язком. Тематика конференції:

1. Розрахунок і конструювання передач, оснащених приводними роликовими і втулковими ланцюгами.
  2. Технологічне забезпечення якості виготовлення та методи контролю приводних роликових і втулкових ланцюгів та багаторядних ланцюгів нафтогазодобувного обладнання.
  3. Проблеми надійності передач з гнучким зв’язком.
  4. Використання і експлуатація передач з гнучким зв’язком у галузевому машинобудуванні.

Співорганізатори міжнародної  конференції:

– Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України;

– Тернопільська обласна державна адміністрація;

– Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;

– Кубанський державний технологічний університет;

– Оренбурзький державний університет;

– Національний університет «Львівська політехніка»;

– Латвійський сільськогосподарський університет;

– НВО «Промтехконструкція», м. Краматорськ;

– Тернопільська обласна організація українського союзу науково-технічної інтелігенції