ГОРДИМОСЯ…

З 10 по 13 жовтня в Греції на острові Корфу відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, де змагалися 330 спортсменів із 31 країни. Склад збірної команди України цьогоріч поповнив наш студент групи МВ-41 спеціальності 133 Галузеве машинобудування Денис Вʼюк. Він представляв нашу збірну у ваговій категорії понад 95 кг серед юніорів та виборов друге місце, ставши срібним призером.

Готував Дениса до змагань відомий тренер, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ТНТУ  Зіновій Кульчицький. За результатами змагань українська збірна здобула перше місце в командному заліку. Талановиті люди талановиті у всьому!!! Крім того, що Денис багаторазовий переможець і призер змагань Всеукраїнського рівня з гирьового спорту він також є нещодавнім переможцем Всеукраїнської стипендіальної програми ЗАВТРА.UA. Бажаємо Денису розвивати свої таланти та досягнути найвищих вершин у спорті, навчанні та особистому житті!!!