Сучасні технології промислового комплексу 2024

Науковці кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, а також здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Галузеве машинобудування» та здобувачі третього (освітньо- наукового) рівня вищої освіти за освітніми програмами «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка» прийняли он-лайн участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні технології промислового комплексу».
Конференція відбулася 17 – 19 вересня 2024 року в Херсонському національному технічному університеті (м. Херсон). Конференція передбачала змішаний формат проведення. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя виступив одним із співорганізаторів конференції.
Під час роботи було заслухано багато цікавих наукових доповідей, як на пленарному за сіданні, так і при роботі в секціях. Обговорили ряд важливих та актуальних питань.
Захід пройшов в дружній атмосфері, на високому науковому та представницькому рівні.