Здобувачі ОПП Магістр зустрілися з гарантом….

Відбулася зустріч здобувачів освітньо-професійної програми “Магістр” спеціальності 133 галузеве машинобудування із гарантом цієї освітньої програми, завідувачем кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Володимиром Крупою. В ході зустрічі було обговорено Положення про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя (наказ №4/7-651 від 21.06.2024), зокрема в частині вибіркових дисциплін (Положення про індивідуальний навчальний план здобувача вищої освіти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – наказ №4/7-196 від 24.02.2023 зі змінами від 21.11.2023 – наказ №4/7-1103 від 24.11.2023). Гарант освітньої програми розповів про можливість та всі етапи процесу вибору вибіркових дисциплін, зокрема наголосив, що кожен здобувач вищої освіти має право вибирати будь-яку вибіркову дисципліну. Проте зауважив, що в освітній програмі також є перелік вибіркових дисциплін, які рекомендовані відповідними випусковими кафедрами та стейкхолдерами, які направлені на поглиблення знань вибраної спеціальності. Окрім теми зустрічі, також було обговорено питання академічної доброчесності, запобігання корупції та психологічної підтримки здобувачів освіти.