Олімпіада з інженерної та компютерної графіки

24 квітня 2024 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі кафедри “Конструювання верстатів, інструментів та машин” відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади “Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ ”, в якій прийняли участь здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня. Всього в олімпіаді прийняло участь 22 студенти груп ММ-11, МП-11, МБ-11, МБ-12 та ЕТ-11. Для вирішення поставлених задач використовували СAD системи Solidworks та Autocad.

Студенти підтвердили належний рівень теоретичної та практичної підготовки.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади “Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ ” стали:

Дипломом І ступеня нагороджено

• ДІЛЬНОГО Максим Володимирович, студента групи ММ-11

Дипломом ІІ ступеня нагороджено

• ГОЛУБА Івана Юрійовича, студента групи МБ-12
  • ГОРБАНЬ Анастасію Ігорівну, студентку групи МБ-11

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено

• ШВЕД Людмилу Констянтинівну, студентку групи МБ-12
  • ДРЄЄВА Микиту Віталійовича, студента групи ЕТ-11
  • ХАРИША Петра Андрійовича, студентку групи МБ-12

Згодом, викладачі визначили переможців і лауреатів, котрі були нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців та всіх учасників, бажаємо творчих здобутків, міцного здоров’я та мирного неба! Талановита молодь – майбутнє процвітаючої та вільної України!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!!!