Мокрицький Іван Дмитрович

Мокрицький Іван Дмитрович

ст.викл.

Народився 5 січня 1941 року в с. Теплиці Жешувського воєводства (Польща). В 1946 р. евакуйований в Українську РСР. Закінчив Теребовлянську СШ№1 (1957 р.), Львівський політехнічний інститут (1962 р.).

Працював інженером-конструктором на ВО “Ватра” (1962-1965 р.). З 1965 р. по теперішній час працює в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя. Закінчив аспірантуру на кафедрі деталей машин Української сільськогосподарської Академії (1978р.).

Автор більше 60 наукових праць в галузі підвищення надійності і довговічності ланцюгових передач, в т.ч. 20-ти авторських свідоцтв на винаходи. Нагороджений срібною медаллю ВДНГ (СРСР). Винаходи впроваджено на ВАТ “Тернопільський комбайновий завод”, Московському заводі легкових автомобілів, Брянському автомобільному заводі, Луцькому електроапаратному заводі, Шумерінському заводі спецавтомобілів (Чувашська АРСР), Каменському машинобудівному заводі (Черкаська область).

Чиатє лекції, веде практичні та лабораторні заняття з курсів: «Ріжучий інструмент», «Теорія технічних систем», «Історія інженерної діяльності», керує дипломним проектуванням бакалаврів та спеціалістів.

Започаткував практику студентів на фірмі «Ustronianka» (Польща).