Крупа Володимир Васильович

Крупа Володимир Васильович

 

асистент

Народився 4 вересня 1986 року в с. Млинівці Зборівського району Тернопільської області. В 2003 закінчив Млиновецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів з золотою медаллю.
2003 – 2008 р.р. – студент Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя.
В 2008 – закінчив магістратуру (з відзнакою), магістр металорізальних верстатів та систем. Тема магістерської роботи: «Дослідження інструментальних патронів цангового типу для оснащення вертикально-ферзерного верстата».
Учасник ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з «Опору матеріалів» м. Одеса (2006), Деталі машин та основи конструювання м Харків (2006) та «Металорізальні верстати та системи» м. Маріуполь (2008). Нагороджений дипломом ІІ ступеня, як переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Металорізальні верстати та системи»
В 2006 році вступив в аспірантуру Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за спеціальністю 05.02.03 «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти». Тема дисертаційної роботи: «Обґрунтування конструкторських параметрів багато різцевих розточних головок і режимів обробки глибоких отворів тонкостінних циліндрів».
З 2011 року працює на посаді асистента кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин.